INDYWIDUALNA NAUKA WIĄZANIA CHUSTY

Jak wygląda spotkanie z Doradcą?

Podczas indywidualnego spotkania omawiam i wyjaśniam PODSTAWY ANATOMII NIEMOWLĄT. Dzięki temu łatwiej jest Wam zrozumieć, jaką POZYCJĘ powinno ono przyjąć w chuście, co wpływa na jego ułożenie oraz jesteście w stanie SAMODZIELNIE KONTROLOWAĆ wiązanie, oceniając jego poprawność. Do każdego spotkania podchodzę INDYWIDUALNIE, pytając Was z wyprzedzeniem o istotne informacje na temat dziecka oraz oczekiwań względem konsultacji. To pozwala mi wcześniej przygotować się do spotkania, aby podczas niego wybrać OPTYMALNE WIĄZANIE zarówno dla Was jak i Waszego dziecka. Ważną częścią nauki są ćwiczenia z PROFESJONALNĄ LALKĄ TRENINGOWĄ, która ma wagę przeciętnego noworodka. Po spotkaniu w cenie konsultacji udostępniam Wam CHUSTY, na których możecie spokojnie ćwiczyć po moim wyjściu. Oczywistą rzeczą jest, że pozostaję z Wami W STAŁYM KONTAKCIE i służę pomocą w każdym momencie.

Dlaczego warto spotkać się właśnie ze mną?

Masz wątpliwości czy spotkanie z Doradcą Noszenia jest konieczne? Przecież jest mnóstwo filmików w Internecie a do chusty dołączona jest instrukcja wiązania. Pytanie tylko, czy potrafisz samemu ocenić JAKOŚĆ takich instrukcji? Filmik to przekaz płaski, nie jest w stanie odpowiedzieć na nurtujące Ciebie PYTANIA. Spotkanie ze mną to nie tylko nauka, to ROZMOWA i możliwość rozwiania wszelkich WĄTPLIWOŚCI związanych z noszeniem i nie tylko. Mam WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI na temat ROZWOJU DZIECKA i jego odpowiedniej pozycji w chuście zdobytą podczas intensywnych kursów, warsztatów i konferencji, uzupełnioną DOŚWIADCZENIEM noszenia własnych dzieci. Wiem, że każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. WSPIERAM, POMAGAM, UCZĘ i DORADZAM. Jestem cierpliwa, pełna pasji i zaangażowania.

Wyjątkowa więź między Rodzicami a Dzieckiem.

Nosząc dziecko WZMACNIASZ WIĘŹ między wami wspierając przy tym prawidłowy rozwój UKŁADU NERWOWEGO (propriocepcja). Pozwalasz dziecku POZNAWAĆ świat z perspektywy rodzica, zaspokajając tym samym jego potrzebę BLISKOŚCI. Dzięki noszeniu w chuście jesteś w stanie szybciej rozpoznać i zareagować na POTRZEBY Maluszka oraz pomagasz mu w ADAPTACJI do nowych warunków. Chustonoszenie to przedłużenie tego, co dziecko miało w brzuchu Mamy, ale pozwala budować tę relację również z TATĄ.

Jak dobrze nosić?

Aby noszenie dziecka było dobre, musi przynosić korzyści dla obu stron i dawać gwarancję bezpieczeństwa. To właśnie ŚWIADOME noszenie przynosi KORZYŚCI i nie robi krzywdy zarówno dziecku jak i rodzicowi. Należy pamiętać, że tylko POPRAWNIE zawiązana CHUSTA pozwala noszącemu przyjąć prawidłową pozycję ciała, co pozwala na ODCIĄŻENIE KRĘGOSŁUPA. Noszenie w chuście jest zdrowsze niż noszenie na rękach. Dodatkowo, dbając o prawidłową postawę, mama DBA O MIĘŚNIA DNA MIEDNICY nadwyrężone po ciąży i porodzie. Prawidłowo zawiązana chusta stanowi dla dziecka drugą skórę w pełni zabezpieczając jego KRĘGOSŁUP przed pionizacją oraz wspiera prawidłowy ROZWÓJ BIODER dzięki pozycji ZGIĘCIOWO -ODWIEDZENIOWEJ.